Chris Pytka

TEACHING DMBO 2011

Wyniki (II termin)

Wyniki wszystkich studentów przystępujących do egzaminu w II terminie zostaną opublikowane na stronie Dr. Michała Lewandowskiego.

Errata do wyników zaliczenia ćwiczeń

Moi Drodzy,
przyznaję, że standaryzacja była rozwiązaniem ad hoc i była wysoce niefortunna. Niefortunność unaoczniły mi dzisiejsze konsultacje. Wy naprawdę napisaliście na pierwotną liczbę punktów i nie powinno być mowy o jakiejkolwiek standaryzacji! Argumentem za nieroztropnością wczorajszego incydentu może być występowanie zwykłego selection bias spowodowanego - przykładowo - mechanizmem tworzenia list ćwiczeniowych przez dziekanat.

W związku z powyższym, Dr Michał Lewandowski wyraził zgodę na wpisanie ocen bez procedury standaryzującej. Jestem mu za to dozgonnie wdzięczny. Wasze ostateczne oceny dostępne są tutaj. Zgodnie z teorią Kahnemana i Tversky'ego (zachęcam na zapisywanie się na TPD w celu poznania m.in. tej teorii!) rekompensata nie będzie wystarczająca względem Waszego uszczerbku psychicznego. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko będziecie chociaż w części tak miło jak ja wspominać zajęcia z DuMBO. Jeszcze raz dziękuję Wam za wspólnie spędzony semestr i powodzenia na dalszej ekonomiczno-MIESIowej drodze!

Serdeczności,
Krzysztof Pytka.